MÖBLER / Bord / Spelbord 6332286
nr 633 2286
Spelbord
Nyrokoko, längd: 88, djup: 44, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 5 april 2010
kl 19:39:09
350 kr
650 kr
450 kr
550 kr
650 kr
700 kr
800 kr
800 kr